Це Олег Якушев, за наказом якого з підприємства викрадено понад 2000 одиниць майна.

Викрито генерал-майора поліції рф, який керував розграбуванням Чорнобильської АЕС під час окупації. Про це повідомила у Фейсбуці генпрокурор Ірина Венедіктова.

За її словами, це Олег Якушев, який під час окупації ЧАЕС виконував обов’язки старшого оперативної групи федеральної служби військ національної гвардії рф.

За його наказом з підприємства викрадено понад 2000 одиниць майна. Від станків, обладнання, інструментів та офісної техніки до меблів та одягу. Загарбники викрали із станції майна на більш ніж 26 млн грн. Також вони повністю вивели із ладу Центральну аналітичну лабораторію, яка досліджувала радіоактивні відходи на різних етапах поводження. Через це персонал не міг здійснювати контроль за ними” — пише Венедіктова.

Прокурори Вишгородської окружної прокуратури Київської області спільно з Нацполом та СБУ зібрали достатньо доказів, щоб повідомити йому про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, веденні агресивної війни та порушенні законів і звичаїв війни — стверджує генпрокурорка.

Фото: Фейсбук