В Ірпені будинки для людей, які втратили своє житло, будуть зводити за інноваційною технологією Well-being ConTech, що зменшує час будівництва удвічі.

Про це повідомив мер міста Олександр Маркушин.

“В Ірпені будинки для людей, які втратили своє житло, будуть зводити за інноваційною технологією, що зменшує час будівництва удвічі. Сьогодні підписав меморандум із одеським комунальним підприємством «Будова», що працює за прогресивною будівельною технологією, яку розробили українські інженери”, – зазначив він.

Well-being ConTech – це технологія швидкісного будівництва якісного і порівняно недорогого житла. Вона полягає в тому, що попередньо всі елементи будинку виробляються на заводі, а потім швидко збираються на будмайданчику. При цьому елементи, наприклад, стіни ретельно готуються до подальшого використання – їх утеплюють й роблять всі потрібні отвори для комунікацій.

За словами Маркушина, перший будинок в Ірпені за технологією Well-being ConTech КП «Будова» зведе безкоштовно. Квартири в ньому отримають ірпінці, які втратили своє житло. А щоб спростити і здешевити логістику, підприємство збудує в Ірпені свій завод.

“І це означатиме не лише швидку відбудову житла для містян, але й солідні податки до міського бюджету”, – додав Маркушин.

Фото: Відкриті джерела