У київському метро в переході між станціями «Театральна» та «Золоті ворота» сталося займання електропроводки. Відео з місця подій Kyiv Media надали очевидці.

На ролику працівник підземки намагається загасити займання шваброю. Інший чоловік у цей час попереджає пасажирів, які виходять з тунелю, про небезпеку.

«Техніка пожежогасіння у столичній підземці просто вражає» — пишуть користувачі в соцмережах.

Також багато дописувачів іронічно зауважують, що, мовляв, якби проїзд у підземці був не 8 гривень, а більше, то подібних інцидентів би не траплялося. Інші зазначають, що слід віддати належне працівникам підземки, які швидко зорієнтувалися і загасили вогонь підручними засобами.

ДОПОВНЕНО

В адміністрації київської підземки розповіли Kyiv Media, що такі випадки у них трапляються нечасто.

«Кожен з нас зреагував би точно так само в домашніх умовах. Насамперед беруться підручні засоби, поки доставляються уже спецзасоби, такі як вогнегасник. І як я кажу: вже коли прибіг працівник з вогнегасником, він не знадобився, тому що це загоряння було ліквідовано. Такі ситуації трапляються не просто не часто, а вкрай-вкрай рідко. Такі ситуації потребують дуже детального розгляду, фактично, розслідування» — зазначила заступниця голови КП «Київський метрополітен» Наталія Макогон.

Як ми писали, нещодавно в одній із багатоповерхівок Дарниці горіла трикімнатна квартира.

Фото: скріншот