Про проведення зустрічі повідомляли в ПЦУ та Міністерстві культури.

Представники Московської Церкви в Україні запевняють, що не відправляли своїх священників на зустріч з представниками УПЦ МП в Софію Київську.

5 липня представники ПЦУ та УПЦ МП провели зустріч на території Софії Київської. Про факт її проведення повідомили лише в ПЦУ та Мінкультури. Представники Московського Патріархату вже заявили, що нікого з офіційних представників їхнього духовенства на зустрічі в Софії не було.

«Ніхто від Церкви не делегував священиків, які взяли участь у цій зустрічі, представляти точку зору духовенства та мільйонів мирян УПЦ. Цей захід був організований представниками Міністерства культури, тому за всі організаційні питання, зокрема й за склад учасників, відповідальна тільки ця організація. Зі ЗМІ мені стало відомо, що учасники цієї зустрічі розмовляли про те, що спільного та в чому відмінність УПЦ і ПЦУ. До чого вони дійшли – мені не відомо», – заявив голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ МП митрополит Климент (Вечеря), якого цитує проросійський Telegram-канал «Политика Страны».

Нагадаємо, в ПЦУ після зустрічі заявили, що “спільного у нас набагато більше, ніж того, що розділяє”.

Фото: Фейсбук