Заклад продовжував роботу, навіть коли на околицях столиці йшли активні бойові дії.

З початку повномасштабного рсоійського вторгнення в київській лікарні “Охматдит” було проліковано десятки пацієнтів з пораненнями, отриманими внаслідок війни. Про це повідомляє прес-служба закладу в Фейсбук.

Від 24 лютого лікарня стала госпіталем для дітей і дорослих. Робота в умовах воєнного стану не зупинялася, навіть коли на околицях Києва йшли активні бойові дії.

У перші дні війни в новому корпусі лікарні організували відділення екстреної медичної допомоги. Саме туди доставляли поранених.

За цей час в Охматдиті було проліковано десятки пацієнтів з пораненнями, отриманими внаслідок війни: це вогнепальні, мінно-вибухові, осколкові поранення, контузії. Найменшому пораненому пацієнту був 1 місяць, найстаршому — 83 роки. Найкоротший час від поступлення пораненого у лікарню, проведення діагностики, аналізів, постановки діагнозу, до взяття пацієнта в операційну — становив 13 хвилин. Це рекордний результат” — йдеться в повідомленні.

Консультативно-діагностична поліклініка НДСЛ «Охматдит» провела 7 виїзних консультацій на деокупованих територіях. Були обстежені діти, які знаходилися під російською окупацією.

Фото: Фейсбук