Про це він сказав в інтерв’ю Рябкова російському виданню «Известия».

Усе залежить від Північноатлантичного альянсу. Цілком і повністю вибір на боці НАТО. Ми готові, як це вже було продемонстровано, захищати наші національні інтереси всіма наявними в нашому розпорядженні засобами.

У традиційній для російських чиновників зарозумілій манері він додав, що нібито не можна «нескінченно зазіхати» на інтереси Росії та, що «люди, які продовжують випробовувати нас на міцність, вони, мабуть, увірували, що меж їхньої власної гри на підвищення ставок немає, але вони можуть опинитися серед тих, хто повністю програє на цьому майданчику».

Я не думаю, що відносини Росії й НАТО відновляться в тій чи іншій формі в осяжній перспективі. Це неможливо з міркувань як принципового, так і практичного характеру. Якщо хтось на Заході думає, що ми потребуємо цих відносин, що ми в якийсь момент прийдемо і попросимо про їхнє відновлення, то це найбільша помилка.

«А вже тепер на тлі того, що відбувається, я взагалі не уявляю собі ситуацію і контекст, у якому таке можливо», − підсумував Рябков.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін підписав закон про федеральний бюджет на 2024 – 26 рр. Наступного року російська влада вперше з радянських часів має намір направити майже третину всіх витрат на утримання армії та оборонно-промислового комплексу.