Про це Ілля Новіков розповів в етері КИЇВ24.

До речі, самовисунутися кандидатом у президенти Росії – неможливо. Просто немає такого механізму. Все що було пов’язано з виборами, було зачищено під асфальт ще при першому переобранні Путіна у 2004 році.

Ілля Новіков наголосив, що нам варто розуміти вже на цей час, що в росії просто не буває виборів. Путін не бере участь ні в чому, що може мати непередбачувані наслідки для нього самого та його позиції у влади. Тож, подібні заяви Гіркіна не повинні дивувати інших.

Під час першого переобрання Путіна, подібні правки в правовому полі ще були, тоді вибори не були так заточені під диктатора. Одначе, вже в наступних перевиборах Путіна, такого варіанту просто не було.

Нагадаємо, що 18 листопада відомий терорист Ігор Стрєлков (Гіркін), який заарештований у справі про екстремізм, у своєму листі із СІЗО закликав своїх прихильників сформувати штаб із його висування на президентських виборах у РФ навесні 2024 року як самовисуванець. Лист зачитав співголова «Російського руху за Стрєлкова» Олег Нельзін, пишуть місцеві ЗМІ.