Про це він сказав у ефірі КИЇВ24.

При цьому Камельчук каже, що особисто не знає про факт подачі 17 заяв про складання мандату.

Ну насамперед хочу повідомити, що особисто я заяв не бачив й такі рішення, і навіть можливості, що хтось буде знову виходити з фракції, на засіданнях фракції останнім часом не обговорювалося. Чи були настрої в людей, щоб відмовитися від депутатських мандатів? Це відомо, обговорюються вони дуже давно, навіть ще до початку повномасштабного вторгнення. Частина з причин, я зараз не говорю за нашу фракцію, а взагалі за народних депутатів, з того, що хтось розчарувався, можливо, в тому, що не може бути достатньо ефективний, як до того в іншому житті, в підприємницькому житті, можливо, і так далі. Тому вони хотіли повернутися до попередньої діяльності.

Камельчук каже, що важливо, аби «Слуга народу» залишила за собою можливість голосувати за важливі рішення.

Що стосується теперішньої ситуації, про яку говорив Давид Арахамія, тут, власне, знову ж таки, є частина організаційна, є частина, певно, така понятійних домовленостей між собою. Тобто, справді, ми постійно говоримо про те, що треба зберегти кожного у Раді, бо часто бувають голосування які не підтримуються всіма фракціями, виключно може бути 3-4 фракціями максимум. Через це, з тих 400 у Верховній Раді як правило голосує 260-270 з тих що можно одночасно зібрати.

Нагадаємо, 26 січня голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія заявив, що у Верховній раді наближається «велика криза» через бажання деяких депутатів достроково скласти повноваження.

За його словами, лише від «слуг народу» є 17 заяв на дострокову відмову від мандату.