Про це повідомив Віталій Кличко.

“Завтра, 20 жовтня, розпочнемо в столиці опалювальний сезон. Усі будівлі, за технологічним графіком, розпочнуть підключати до системи теплопостачання”, – написав мер.

Він зазначив, що в складних умовах воєнного стану в Києві здійснили всі необхідні підготовчі роботи. Комунальні служби працюють у посиленому режимі, розуміючи, яким складним буде цей опалювальний сезон.

Також уточнюється, що місто збільшило на 10% чисельність аварійно-рятувальних служб, придбало додаткову техніку та матеріали.

“Рішення про старт опалювального сезону ми ухвалили виходячи, насамперед, з погодних умов. Поступове похолодання та низьку температуру вночі”, – зауважив Кличко.

Крім того, важливим чинником для початку опалювального сезону є необхідність економити електроенергію, щоб кияни не вмикали електрообігрівачі та кондиціонери й не перевантажували систему електропостачання.

“Заклади соціальної сфери ми розпочали підключати раніше – за індивідуальними заявками. Крім того, багато з них оснащені індивідуальними теплопунктами, що дозволяє дистанційно регулювати подачу тепла та використовувати його раціонально”, – додав посадовець.

Нагадаємо, що 20 жовтня синоптики прогнозують у Київській області мокрий сніг.

Фото: відкриті джерела