Зокрема, на дорогах до Києва, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Чернігова, Харкова, Сум, Миколаєва.

В “Укравтодорі” розповіли про результати своєї діяльності за 100 днів війни.

Повідомляється, що за 100 днів війни росіянами зруйновано 24 тисячі км доріг та три сотні мостів.

Ворог не припиняє нищити нашу інфраструктуру, але країна продовжує жити та відбудовуватися в умовах війни. Ми поставили на паузу всі масштабні проєкти Великого будівництва, натомість працюємо на критично важливих маршрутах та «дорогах життя»” — йдеться в повідомленні.

На деокупованих територіях станом на 3 червня дорожники забезпечили проїзд 39 тимчасовими переправами на дорогах до Києва, Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Чернігова, Харкова, Сум, Миколаєва.

Повідомляють також, що відкрили рух по «Варшавській трасі» з Києва до Ковеля. На цій трасі у двох областях через війну було знищено три мости. Всі три переправи вже функціонують.

Відкрили рух для вантажівок по трасі М-06 Київ-Чоп. Поруч зі зруйнованим мостом у перші тижні деокупації, у Стоянці звели тимчасову переправу для легкового транспорту, але вантажівкам доводилось об’їжджати зайві кілометри. Наразі транспорт може рухатись відновленим лівим поїздом мосту.

Крім цього, 2 червня було відкрито рух готовою ділянкою траси Н-31 на Дніпропетровщині – це майже 30 км автошляху за маршрутом Полтава – Київ.

“Не зупиняється і розчищення і прибирання доріг від військової та цивільної техніки, сміття та бруду. 930 км доріг державного значення та комунальних вулиць київського передмістя – очищено. Там де необхідно проводимо аварійні ремонти аби поїздки були безпечними, наносять розмітку та встановлюємо знаки. Забезпечення сталого транспортного сполучення на маршрутах, через які проходять основні обсяги товарів та гуманітарних вантажів – основний пріоритет у роботі Укравтодору під час війни” — повідомляють в “Укравтодорі”.

Фото: Фейсбук