В Україні у вівторок, 21 травня, діятимуть планові графіки погодинних вимкнень світла. Їх запровадять для населення та промисловості з 00:00 протягом доби.

Київ Media
Фото: відкриті джерела

Про це йдеться в повідомленні “Укренерго”.

“Вони можуть бути застосовані при перевищенні визначених обсягів лімітів споживання, які Диспетчерський центр «Укренерго» вже довів до кожного обленерго”, – розповіли у компанії.

Там нагадали, що інформацію про вимкнення світла для кожної області можна буде знайти у в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

“Нагадаємо, головна причина застосування заходів обмеження – наслідки ракетних ударів ворога по українських електростанціях. З 22 березня по 8 травня росіяни п’ять разів цілеспрямовано атакували всі великі теплові та гідроелектростанції. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку атак”, – підсумували в “Укренерго”.

Нагадаємо, ввечері в понеділок, 20 травня, в Україні знову відключатимуть світло для населення. Зокрема в Києві будуть діяти графіки.

Відключення світла в Україні

Як повідомили в пресслужбі Міненерго, з 18:00 до 24:00 в усіх регіонах можливе застосовування обмежень для промислових та побутових споживачів. Причина – нестача електроенергії в енергосистемі після російських атак.

“Аби зменшити тривалість відключень, Міненерго звертається до споживачів з проханням про економне та відповідальне споживання електроенергії. Це важливо для балансування енергосистеми та стабілізації енергопостачання”, – йдеться в повідомленні.

Читайте КИЇВ24 на інших платформах

    Останні новини

    Погода
    Більше новин