Про це пише Судово-юридична газета.

Зазначається, що бронювання від мобілізації отримали спеціальні підрозділи ООН, дипломатичні установи, представники донорських, міжнародних, неурядових закордонних організацій. У переліку вказують на те, що організації співпрацюють зі США, Німеччиною, Великою Британією, Канадою, Бельгією тощо.

Українські громадські організації також отримали бронювання від мобілізації. Серед них є ВГО «Громадська мережа «Опора», ГО «Інтерньюз-Україна», ГО «Трансперенсі Інтернешнл Україна», ГО «Інститут Київська міжнародна школа економіки».

Економічне бронювання від мобілізації: основні положення

На початку червня Кабінет Міністрів оновив правила бронювання від мобілізації військовозобов’язаних у державних органах, на критично важливих для ЗСУ підприємствах, що забезпечують функціонування економіки та життєдіяльність населення.

Кількість заброньованих у державних органах не може перевищувати 50% кількості військовозобов’язаних. Ліміти на кількість заброньованих не застосовуються щодо підприємств паливно-енергетичного комплексу та їх підрядників.

Законопроєкт про економічне бронювання має вичерпний перелік інструментів та механізмів, якими держава зможе підтримувати українського виробника. Концепція економічного бронювання має зберегти для промисловості та економіки важкозамінних спеціалістів. Усі деталі відтермінування від служби за “податок” — за посиланням.