В Україні запустили соціальну кампанію «Пліч-о-пліч»: це 21 відеоісторія та 21 текстове інтервʼю про українців, які, покинувши свої домівки через повномасштабне вторгнення рф, почали нове життя на заході, допомагаючи місцевим та країні. Про це повідомляє прес-служба організаторів.

Історії героїв розповідатимуться в ІнстаграміФейсбуці та Youtube за посиланням.

В рамках проекту були опрацьовані понад 500 історій ВПО та місцевих жителів, серед яких було обрано 42. В центрі кожної історії — людина, яка ділиться своїм унікальним досвідом, розказує про виклики, з якими довелось зіштовхнутись, і як з ними вдалось впоратись, про допомогу людей, які в складний час не залишились байдужими.

Так, героями проекту стали Ігор Гончаров, волонтер-переселенець із Лисичанська, що створив Майстерню вдячності у Чернівцях й створює для міста вироби із заліза та дерева, рієлторка Лілія Трофімчук з Рівненщини, яка знайшла житло для більш ніж 200 родин переселенців, одинадцятирічний Максим з Донецької області, який, переїхавши в Чернівці, допомагав людям, а виручені за роботу гроші передавав на фронт та інші.

«Український народ показав неймовірну стійкість і єдність перед лицем повномасштабної війни, розв’язаної росією. Кампанія «Пліч-о-пліч» вшановує тих українців, які, попри тяжкі обставини та поневіряння, знайшли шлях до того, щоб об’єднатися та зробити свій внесок до української перемоги. Українці стоять пліч-о-пліч на різних фронтах – вони вирощують врожай, підтримують діяльність своїх підприємств і створюють нові робочі місця, займаються волонтерством у своїх громадах і виробляють необхідні речі для Збройних сил України» — зауважив директор Місії USAID в Україні Джеймс Хоуп.

Авторами проекту є креативна агенція Green Penguin у співпраці з обласними державними адміністраціями за підтримки Проекту USAID «Трансформація комунікацій».

Фото, відео: прес-служба