Звичуваченого у роботі на РФ менеджера Укроборонпрому Андрія Артюшенка відсторонили на місяць.

В рамках проведення службової перевірки генеральним директором ДК «Укроборонпром» Юрієм Гусєвим прийнято рішення щодо відсторонення на місяць Андрія Артюшенка від виконання обов’язків начальника управління високоточної зброї та боєприпасів. Про це йдеться в заяві Укроборонпрому.

Координація підприємств управління тимчасово покладається на першого заступника генерального директора ДК «Укроборонпром» І.О. Фоменка, “який з початку введення воєнного стану проїхав Україною тисячі кілометрів для допомоги всім керівникам підприємств Концерну”.

Крім того, за зверненням Юрія Гусєва 20 березня Служба безпеки України відібрала пояснення у в.о. директора ДП «Спецоборонмаш» Дениса Сердюка, якого наказом генерального директора ДК «Укроборонпром» від 1 березня було призначено виконуючим обов’язки керівника підприємства. СБУ продовжує усі необхідні слідчі дії та заходи.
«Зазначу, що я впевнений у власному кадровому рішенні і бажаю Денису Сердюку виправдати покладену на нього відповідальність», — наголосив Юрій Гусєв.

ДК «Укроборонпром» закликає підприємства утриматися від публікацій будь-якої інформації, яка може завадити нашому ОПК швидко забезпечувати українських захисників озброєнням.

Нагадаємо, 19 березня конструкторське бюро «Луч» заявило, що директора держкомпанії «Спецоборонмаш» Дениса Сердюка викрали та катували двоє керівників «Укроборонпрому».

Заступник генерального директора «Укроборонпрому» Роман Забарчук і начальник управління високоточної зброї концерну Андрій Артюшенко вимагали від Сердюка інформацію про те, яким військовим підрозділам його компанія передала врятовані під час російського ракетно-бомбового удару ракети та комплектуючі до ракетних комплексів «Скіф», «Корсар», «Вільха», «Нептун» та інформацію про місцеперебування ключових співробітників «Спецоборонмашу» і КБ «Луч».

Забарчук і Артюшенко також заявили Сердюку, що його викрадення «санкціоноване» гендиректором «Укроборонпрому» Юрієм Гусєвим.

КБ «Луч» звернулося до Володимира Зеленського та керівників силових органів з проханням відреагувати на цю ситуацію, оскільки Забарчук нібито особисто підтверджував, що його родич працює в уряді рф, а Артюшенко за часів Януковича очолював одне з управлінь ЗСУ та сприяв розвалу армії.

В Укроборонпромі тоді повідомляли, що розповсюджена в мережі інтернет інформація про це “є повністю безпідставною”, а “обставини перебування Сердюка у приміщенні «Укроборонпрому» є викривленими”.

Згодом і Луч, і Укроборонпром видалив свої пости.

Фото: Фейсбук