Про це пише видання The Telegraph.

Відомо, що Paveway IV – це 500-фунтові авіабомби, в яких використовується фугасна боєголовка та система лазерного наведення на ціль. Вони можуть бути встановлені як на винищувачі F-16 американського виробництва, які мають прибути в Україну 2024 року, так і старі літаки радянської епохи.

Вперше королівські ВПС використали Paveway IV в Афганістані. Окрім Британії, Paveway IV використовують США та Саудівська Аравія.

Точна кількість авіабомб, яку планується передати, поки що не розголошується.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Суна OPк прибув до Польщі у вівторок, 23 квітня, та оголосив про масштабне збільшення військової підтримки України, включаючи 500 мільйонів фунтів стерлінгів додаткового військового фінансування та найбільшу в історії Британії поставку життєво важливого обладнання.

Раніше повідомляли, що Україна та Британія підписали рамкову домовленість про співпрацю у сфері оборонних матеріалів. Така угода посилює співпрацю Британії та України у військовій галузі, відкриває шлях до надання ще більшої підтримки, а також залучення найпрогресивніших британських технологій.