Також він назвав, у скількох містах немає тепла та води. Про це він розповів у інтерв’ю РБК-Україна.

Російські окупанти вже майже три тижні ведуть бої у північній частині Київської області. За його словами, щодня оновлюється статистка серед втрати цивільного населення, точної чи приблизної цифри поки немає. Утримують у заручниках тисячі цивільних жителів.

“З початку бойових дій 6 міст та сіл залишилися без теплопостачання, 12 – без води. Там, де це можливо, ми намагаємося якнайшвидше відновити критично важливі електроенергію, водопостачання. Проте ворог нам перешкоджає, як це було в Славутичі”, – сказав Кулеба.

Російські військові масово знищують дитячі садочки, музеї, церкви, житлові масиви та інженерні інфраструктури.

Область втратила контроль над кількома районами:

“Найважча ситуація зараз у Вишгородському районі. Полісся та Іванківський район уже тимчасово недоступні нам більш ніж два тижні, фактично з першого дня початку війни. На жаль, на сьогоднішній день нам не вдається доставити туди гуманітарний вантаж – продукти та медикаменти. Ми щоразу подаємо на відкриття гуманітарних коридорів саме ці маршрути, але, на жаль, нам їх не погоджують. Ситуація з Бучанським напрямком також дуже складна. Але за останні шість днів вдалося звідти евакуювати велику кількість людей – абсолютну більшість, яка хотіла виїхати. Також ми завезли туди гуманітарну допомогу, ліки. Можемо сказати, що на цьому напрямку у нас проблемним залишається місто Бородянка і села, що розташовані поряд, а також вздовж Житомирської траси – там, де точилися серйозні бойові дії, і зараз у нас туди доступ обмежений”, – розповів Кулеба.

За тиждень вдалось евакуювати з області 50 тисяч осіб.

Фото: Фейсбук