На Київщині замість 25 районів буде 7: Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Бучанський, Вишгородський, Обухівський, Фастівський.

Про це повідомляє портал «Децентралізація».

17 липня Верховна Рада України прийняла Постанову № 3650 «Про утворення та ліквідацію районів».

За це рішення проголосували 238 народних депутатів.

На Київщині замість 25 районів буде 7: Білоцерківський, Бориспільський, Броварський, Бучанський, Вишгородський, Обухівський, Фастівський. Додамо, що після попереднього розгляду документу Кабміном, де було 6 районів, додався ще один – Броварьский, а замість Переяславського – тепер Вишгородський район.

«Надзвичайного нічого не сталося. Хто де жив, там живе, тільки всі необхідні послуги отримуватиме не в райцентрі, а в своїй громаді. Зараз на розгляді парламенту законопроект, який передбачає створення центрів надання адміністративних послуг в кожній громаді, як це є сьогодні у багатьох об’єднаних громадах. Послуги не мають бути в районах, вони мають надаватися в громадах, де живуть люди», – прокоментував постанову заступник заступник міністра розвитку громад та територій України В’ячеслав Негода.

Вячеслав Негода про нові райони, які схвалила сьогодні Верховна Рада України:?Кому страшно літати, для того факти…

Опубліковано Децентралізація Пʼятниця, 17 липня 2020 р.

Додамо, тепер в Україні 138 районів. Старі 490 районів парламент ліквідував.

Нагадаємо, 15 липня Верховна Рада України прийняла у першому читанні проект закону, який передбачає, що сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району.

Фото: decentralization.gov.ua, Вікіпедія