Про це розповів народний депутат України від фракції «Слуга Народу» Федір Веніславський в етері КИЇВ24.

Жодних ідей щодо зниження віку, з якого людина може бути призвана на військову службу за мобілізацією нижче 25 років — немає і не було на цю мить часу. Я думаю, що ці дискусії… навіть не точаться і навіть не ініціюються на жодному рівні.

Він пояснив, що депутати вже обговорювали питання зниження призовного віку. На думку нардепа, знизити його до 25 років — необхідно.

Військовозобов’язаними стають ті громадяни України, які не проходили військову службу віком від 25 років, а не від 27, як це є на цей час. Ми фактично повертаємося до тих норм, які існували раніше. Тому що раніше так і було, 20 до 25 років людина мала пройти строкову військову службу.

Веніславський зауважив, що цей проєкт закону скасовує строкову службу в Україні, яку громадяни мали пройти від 18 до 25 років.

Відтепер українці мають пройти або військову загальну підготовку, або загальну військову службу, яка буде встановлюватися у 5 місяців. Тому немає ніяких жодних дискусій з приводу того, що потрібно знижувати цей вік до нижче 25.