Про це сказав Генеральний секретар Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) Імангалі Тасмагамбетов на зустрічі із самопроголошеним президентом Білорусі Александром Лукашенком, який прийматиме цьогорічний саміт ОДКБ

Генсек ОДКБ розповів Лукашенку, що організація, “на жаль”, не змогла виконати два заходи, ухвалені на саміті минулого року. Це “контакти з європейськими міжнародними організаціями” та питання про допомогу Вірменії.

Вірменська сторона, хоча всі інші союзники підтримали це рішення, не висловлювала жодного свого інтересу до цього документа і, ба більше, у завершальній частині нашої роботи вони попросили його взагалі зняти з порядку денного

Про зміст документа про “допомогу Вірменії” відомо небагато. Раніше в ОДКБ повідомляли, що він передбачав розгортання спостережної місії на вірменсько-азербайджанському кордоні (тоді як аналогічна місія ЄС діє з початку цього року).

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, не братиме участі в засіданні Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ), яка відбудеться у Мінську 23 листопада. Прем’єр-міністр “висловив сподівання, що його колеги з ОДКБ із розумінням поставляться до його рішення”.