Мер Києва перевірив, як відремонтували Подільський узвіз у столиці, де завершують останні роботи.

Про це повідомила пресслужба КМДА.

Поки узвозом дозволений рух тільки громадського транспорту в реверсному режимі. З понеділка, 10 жовтня, автомобільний рух оновленою дорогою відкриють повністю.

“Ця вулиця має важливе значення для руху між Подільським і Шевченківським районами міста, зокрема, й для курсування громадського транспорту. Трохи більше ніж за два місяці на Подільському узвозі “Київавтодор” зробив великий обсяг роботи власними силами, без залучення підрядних організацій”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначив мер Києва, щодня для виконання робіт були задіяні близько 90 працівників ШЕУ з усіх районів міста.

Відомо, що об’єкт збудували 65 років тому і з того часу жодного разу не оновлювали.

В КМДА уточнили, що ремонтні роботи виконали окремими, найбільш пошкодженими, ділянками на всій довжині узвозу – від вулиці Кирилівської до вулиці Овруцької. Також замінили 18 старих залізобетонних опор освітлення. Здійснили ремонт бортового каменю, завершують роботи з ремонту зливоприймачів та оглядових колодязів.

“Наразі основні роботи на проїжджій частині практично завершили. Вже з понеділка відкриємо повноцінний рух оновленою дорогою. Тож кожен водій невдовзі зможе оцінити різницю – як було, і як стало”, – наголосив Віталій Кличко і додав, що на об’єкті фахівці закінчують ремонт тротуарів.

Нагадаємо, що на вулиці Левка Лук’яненка (колишня вулиця Маршала Тимошенка) до 24 жовтня обмежено прохід пішоходів.

Джерело фото: КМДА