Про це він розповів у подкасті Джо Рогана, який цитує Bloomberg і New York Post.

“Одна справа сказати, що ми хочемо бути в деякому роді привітними і створити хороше середовище для всіх, і я думаю, що зовсім інша — сказати, що “маскулінність — це погано”, і я просто думаю, що ми ніби перехилилися в цю частину спектра”, — сказав Цукерберг під час свого інтерв’ю Джо Рогану.

П’ятничний епізод став другою появою Цукерберга на шоу The Joe Rogan ExperienceРоган, який вважається найпопулярнішим подкастером у світі, має 19 мільйонів підписників на ютубі від Google і понад 15 мільйонів на Spotify.

Також Цукерберг зазначив, що зараз з’явилися “культурно кастровані” компанії, яким бракує “чоловічої енергії”.

В інтерв’ю СЕО Meta висловив занепокоєння щодо взаємодії з традиційною пресою, додавши, що подкасти допомагають підживлювати «кардинальні зміни з погляду того, хто є голосами, які мають значення».

Реліз епізоду Joe Rogan Experience відбувся того ж дня, коли Meta завершила свої програми різноманітності, справедливості та інклюзивності (DEI).

Повідомляється, що технологічний гігант видалить теми налаштування трансгендерів і небінарних людей зі свого додатка Messenger і змінить свою політику “ненависницької поведінки”, щоб дозволити критику гендерної ідентичності, повідомляє The CNBC.

“Я думаю, що культура, яка трохи більше святкує агресію, має свої переваги, які дійсно є позитивними”, — додав Цукерберг.

Однак він зауважив, що прагне, аби жінки досягали успіху, але не вважає, що для цього маскулінність потрібно класифікувати як “токсичну”.

За словами бізнесмена, який виріс у сім’ї без братів, спілкування з друзями-чоловіками, де вони можуть “побити один одного”, стало для нього “позитивним досвідом”.

Як повідомляв раніше телеканал CNN, посилаючись на коментар Meta, компанія згортає програми щодо різноманітності та інклюзії (DEI). Зокрема там зазначили, що “створюють найкращі команди з найталановитіших людей”. І пояснили, що це означає пошук людей із “різних груп кандидатів”, і що вони “ніколи не приймають рішення про наймання на роботу на основі захищених характеристик” (наприклад, раси, статі тощо).

Reuters писало, що Meta таким чином, ймовірно, прагне налагодити стосунки з обраним президентом США Дональдом Трампом, який виступав проти політики компанії щодо політичного контенту та погрожував її генеральному директору ув’язненням.