Про це розповів в етері КИЇВ24 речник Української добровольчої армії Південь Сергій Братчук.

Ворог частіше став атакувати ракетами протягом дня. Це вже не лише світанок. Вчора були атаки вдень ракетами. Що стосується точкових ударів, то ця тактика використовується ворогом з 2023 року. Тоді більше під загрозою була столиця України, потім ворог змінив ці вектори.

Сергій Братчук наголосив, що росіяни використовують найменші прогалини в системах ППО України та атакують найменш захищені регіони.

Протягом 2024 року він намагається бити по тих регіонах, де він відчуває якусь шпариночку у ППО. Ми говоримо про те, що балістика є найбільшою загрозою, говоримо про сподівання на постачання систем ППО, про які заявили країни НАТО. Про те, що говорив канцлер Шольц та президент України.

Нагадаємо, що сьогодні вранці росіяни завдали удару по цивільному населенню Вовчанська, що на Харківщині — є загиблі та поранені.

Також, 19 квітня окупанти здійснили масштабну атаку на Дніпропетровщину, внаслідок якої загинуло 8 українців, серед яких дві дитини та працівниця УЗ.

Президент України та представники ОП неодноразово закликають партнерів надати України засоби ППО аби вберегти якомога більше життів цивільного населення.