Про це розповів в ефірі КИЇВ24 військовослужбовець ЗСУ Михайло Лука «Магнат».

У сторону Георгіївки ворог хоче дійти до Курахово, він намагається просуватися в сторону Побєди і є спроби раз в три-чотири дні рухатися в напрямку Красногорівки. Іноді ворог буває зухвалий у своїх намірах. Використовує туман, коли ми не можемо їх зафіксувати на далекій відстані. Нещодавно вони більше кілометра повзли колією і тільки в останній момент вдалося їх знайти й ліквідувати.

Ситуація на українському фронті

Військовий експерт і голова Українського центру безпеки та співпраці Сергій Кузан зауважив, що наймасованіші штурми Авдіївки, які ворог намагався провести в січні, провалилися.

Очільник ГУР Кирило Буданов зауважив, що втрати російських окупантів у спробах захопити Авдіївку значно зросли останнім часом, а Україна займає «сильну оборонну позицію» довкола міста.

Також у 59 ОМПБр вчора, 24 січня, заявили, що усі українські підрозділи в Авдіївці наразі перебувають на своїх місцях, позиції продовжуються утримуватись неймовірними зусиллями оборонців.

25 січня стало відомо, що російські ДРГ проникли в район «Царської охоти», але були швидко вибиті українськими воїнами.

Пізніше пресофіцер бригади «Червона калина» Микола Коваль заявив, що на Запорізькому напрямку росіяни атакують хаотично, то малими, то великими групами: «Ворог з усіх сил, що залишилися, намагається повернути втрачені території. Успіху росармія не має, тому що українські бригади ведуть активну оборону на Запорізькому напрямку».

Тим часом на Лимано-Куп’янському напрямку ворог накопичує особовий склад та техніку для нових атак. Тому оборонці чекають на нові провокації з боку РФ.

На Запорізькому напрямку РФ залучає малі та великі штурмові групи. За словами військових, ситуація дуже складна, але контрольована. Противник намагається залучити малі та великі штурмові групи з технікою.