Про це в ефірі КИЇВ24 сказав експерт з питань авіації, заступник директора української компанії виробників РЕБ Анатолій Храпчинський.

Ворог збільшив кількість балістики. Так, саме 12 балістичних ракет «Іскандер». Велика кількість С-300 і С-400, якими вони гатили по Харкову. Ворог намагається збільшити кількість балістики у порівнянні з крилатими ракетами. Тому треба посилювати цей напрямок. Про посилення систем ППО казав і наш президент, коли відвідував США, і просив надати систему THAAD, яка б могла боротися якраз із балістичними ракетами.

Також росіяни намагатимуться підлітати усе ближче до території України, щоб запускати ракети.

На мою думку, росіяни дедалі ближче намагатимуться підлітати ближче до території України, щоб запускати ракети. Бо є певні труднощі з навігацією ракет по території України під час роботи ППО. Так само вмикаються засоби РЕБ, які допомагають дещо зменшувати точність ракет. Вони намагаються запускати із майданчиків, полігонів, де відсутні будівлі, або ж над Каспійським морем. Бо є випадки, коли відбувається схід ракети, коли у неї не запускається двигун і вона падає недалеко від старту.