Вибухотенхніки перевірили приміщення в БЦ “Леонардо”, яке захопив громадянин Узбекистану Сухроб Каримов. Вибухонебезпечних предметів там не виявили. Про це написав заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко на Facebook-сторінці.

Взрывотехники отработали помещение банка, которое захватывал террорист. Взрывоопасных предметов выявлено не было. …

Опубліковано Антоном Геращенком Понеділок, 3 серпня 2020 р.

“Вибухонебезпечних предметів не було виявлено. Тепер на нього (зловмисника – ред.) чекає суд і багато років за ґратами”, – написав він.

За інформацією з батьківщини “терориста” – Узбекистана, Сухроб Каримов стояв на обліку в психоневрологічному диспансері з діагнозом “Олігофренія”. Цей діагноз, за словами Геращенка, йому поставили ще у віці 10 років.

“В Україні до сьогоднішнього дня, він (терорист) вів спокійний спосіб життя, до кримінальної відповідальності не залучався”, – написав заступник глави МВС.

Примітно, що кілька годин тому на місці події начальник Головного управління СБУ в Києві та Київській області Олег Головаш повідомляв протилежне: “Співробітники “Альфи” підтверджують, що були пристрої та складові елементи у нього в речах, які можливо можуть свідчити про наявність у нього вибухового пристрою і можливість віддаленого приведення його в дію. Наразі проводиться експертиза”, – заявив він.

Також зазначалось, що СБУ встановлює можливих спільників чоловіка.

Відмітимо, “київський терорист” уродженець Узбекистану Сухроб Карімов, який захопив відділення “Універсал банку” в центрі столиці, останнім часом працював в одному з ресторанів Києва офіціантом. У соцмережах зловмисник публікував пости, в яких містився контент насильницького характеру.

Фото: СБУ