З міркувань безпеки назв населених пунктів, де відбудуться тестування, не оприлюднюють.

Відповідний наказ підписав міністр Сергій Шкарлет.

Міністерство освіти і науки затвердило перелік населених пунктів, у яких буде сформовано попередню мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення національного мультипредметного тесту.

Проте перелік населених пунктів, у яких безпекова ситуація дозволяє провести тест, визначено обласними військовими адміністраціями на запит МОН.

Попередньо заплановано, що тестування проходитиме у 20 областях України та Києві. Наразі неможливо провести мультитест у Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській областях і АР Крим. Учасники, які не зможуть дістатися до місць проведення основної сесії іспиту, зможуть подати заявки для участі в додатковій або спеціальній сесіях тестування.

Наразі з міркувань безпеки назв населених пунктів, де відбудуться тестування, не оприлюднюють. Однак учасники на своїх інформаційних сторінках з 20 травня до 7 червня включно матимуть змогу підтвердити бажання взяти участь у мультитесті і вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

МОН та Український центр оцінювання якості освіти закликають вступників, батьків та освітян із розумінням поставитися до того, що до екзаменаційних центрів потрібно буде діставатися.

Крім того, невдовзі МОН затвердить перелік країн і міст Європи, де мультитест зможуть пройти учасники, які змушені були виїхати за межі України.

Фото: pixabay