Причиною перенесення стало засідання парламентської фракції “Слуга народу”. Про перерву просили адвокати Сольського. Він надав підтвердження того, що засідання фракції дійсно є.

“З огляду на воєнний стан та необхідність вирішення певних питань в Україні, суд вважає за необхідне оголосити перерву до завтра, до 10:35”, — сказав суддя.

Під час засідання сторона обвинувачення клопотала про запобіжний захід для Сольського у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 200 млн гривень.

Міністра підозрюють у заволодінні державною землею на 291 мільйон гривень та спробі збагатитися на ще одній ділянці на 190 мільйонів гривень. Сам Сольський каже, що справа з 2017 року і стосується суперечки між держпідприємствами та ветеранами АТО за землі, які були надані останнім у володіння відповідно до закону.

Під час засідання суду прокурорка у справі заявила, що ідея щодо заволодіння державною землею виникла саме у Сольського і він керував діями співучасників.

Підозра Сольському: подробиці

Нагадаємо, що ексголові комітету Верховної Ради питань аграрної та земельної політики — чинному міністру Миколі Сольському оголосили підозру в заволодінні державною землею на 291 млн грн та спробі заволодіння нею ще на 190 млн гривень.

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський прокоментував інформацію  щодо повідомлення йому підозри, пов’язаної із незаконним заволодінням землею. Як пояснив Сольський, обставини семирічної давнини стосуються спору між державними підприємствами та фізичними особами, зокрема військовослужбовцями АТО, за землі, які були надані останнім у володіння відповідно до закону.

Детальніше про справу ми писали ТУТ.