Компанія WizzAir отримала заборону від Міністерства економіки і комунікації Естонії виконувати рейс Київ-Таллінн. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на естонське видання ERR.

Естонські урядовці ухвалили таке рішення через побоювання щодо темпів розповсюдження коронавірусу в Україні — повідомляє видання. Заборона триватиме щонайменше до 28 липня, коли питання буде розглянуте повторно.

Станом на 16:40 9 липня на сайті WizzAir придбати квиток на рейс Київ-Таллінн ще можливо, так само, як і на рейси Львів-Таллінн та Харків-Таллінн. 

Зауважимо: рейс Київ-Таллінн користується великою популярністю серед наших заробітчан. Цю інформацію підтвердив комерційний директор Талліннського аеропорту Ееро Пяргмяе. На запитання про те, як українцям повертатися додому у найближчий час, він відповісти не зміг.

Нагадаємо, через епідемію коронавірусу українці, які прибувають до Естонії, мають проходити 14-денний карантин. Крім того, Естонія заборонила авіасполучення і з кількома іншими країнами з високим рівнем захворюваності: це Росія, Португалія, Швеція та Білорусь.