Відповіді на усі ці питання можна отримати в медичній системі Helsi, де квітень – вітамінний місяць.

Що таке вітаміни?

Це речовини, які впливають на наше самопочуття. Вони потрібні для нормального функціонування організму. Частину вітамінів організм може виробляти сам, але більшість з них ми отримуємо з їжею. Вітамін D синтезується шкірою з сонця. Але статистика говорить про те, що у світі 1 млрд людей страждають на дефіцит вітаміну Д. І ця цифра стає дедалі більшою, в мегаполісах, де люди більшу частину свого часу проводять в офісах.

Що робити? Вживати вітаміни для профілактики?

Для профілактики вживати вітаміни не варто. Денну норму ми отримуємо з їжі. Але є окремі випадки, коли людина має проблеми зі здоров’ям через дефіцитні стани. Для того, щоб дізнатись про симптоматику таких станів, достатньо звернутись до свого сімейного лікаря, скориставшись онлайн записом у додатку Helsi.

Чи можна призначати вітаміни самостійно?

Не можна. Навпаки, ви можете зашкодити організму і створити гіпервітаміноз. Найбільша проблема сучасності — поради від блогерів без медичної освіти щодо прийому курсів БАД. Щоб не потрапити у пастку та не зашкодити своєму організму медична інформаційна система зробила у додатку вітамінний розділ.

Як це працює та як скористатись?

Потрібно зайти у застосунок Helsi. На головній сторінці ви побачите банер “Рік здоров’я в Helsi”. Далі, натисніть “Детальніше” та обрати квітень. Там ви знайдете промокоди для здоров’я, корисну інформацію про вітаміни та мінерали та нагадування щодо вживання ліків та нотатки, де ви зможете розібратись у темі вітамінів.

Всі промо акції діють протягом квітня. Тому встигніть скористатись усіма пропозиціями для свого здоров’я.