Про це йдеться в повідомленні Міністерства фінансів України.

Зазначається, що майже 70 мільйонів спрямують на підтримку держбюджету та відшкодування за програмою медичних гарантій.

Залишок коштів витратять на компенсації на ремонт пошкоджених від війни будинків. Як зауважив міністр фінансів Сергій Марченко, кошти допоможуть надавати належну допомогу, розширити спектр медичних послуг та відбудовувати житлову інфраструктуру внаслідок збройної агресії Росії проти України.

Залучені кошти в рамках проєктів HEAL та HOPE допоможуть Уряду надавати своїм громадянам належну допомогу, зокрема розширити спектр медичних послуг та доступ до них, а також забезпечити подолання наслідків, спричинених збройною агресією Росії, відбудовувати житлову інфраструктуру України.

Раніше також повідомляли, що Україна отримала 1,5 мільярда доларів США позики на підтримку політики розвитку від Японії та Великої Британії. Зазначається, що передумовою отримання траншу стало виконання нашою державою необхідних вимог, зокрема потрібно було гармонізувати митне та податкове законодавство з нормами ЄС, покращити фіскальну політику та забезпечити прозорість та підзвітність у системі електронних закупівель.