Про це повідомляє Reuters.

У виданні посилаються на слова депутатів, які наголошують на тому, що якщо Володимиру Путіну вдасться перемогти в Україні, то він зробить кроки для захоплення більшої території Європи.

Зокрема, голова комітету парламенту Литви із закордонних справ Жигімантас Павіленіс у коментарях, адресованих демократам та республіканцям, закликав їх “прокинутись”.

Хлопці, прокидайтеся. Чи готові ви перемогти ворога № 1, який діє як сучасний Гітлер?

Наприкінці дводенного візиту голови парламентських комітетів із закордонних справ із Латвії, Естонії, Литви, Швеції, Данії, Ісландії та Норвегії виступили, наполягаючи на новій допомозі США Україні.

Члени делегації заявили, що зустрічалися з представниками адміністрації та законодавцями, але переважно прагнули поговорити з республіканцями, оскільки саме вони чинили опір новій допомозі Україні.

За словами членів делегації лише один скептично налаштований член Палати представників від Республіканської партії погодився зустрітися з ними. Зокрема, у них виникло відчуття, що республіканці не відчувають “терміновості”.

Нагадаємо, що Сенат США підтримав під час процедурного голосування початок розгляду законопроєкту про підтримку України та Ізраїлю. Президент Володимир Зеленський заявив, що це “поганий день для Путіна”, але до фінального рішення насправді ще далеко.

Наразі в Сенаті США відбуваються дебати щодо законопроєкту про допомогу Україні та Ізраїлю. За результатами дебатів в законопроєкт можуть бути включені правки, якщо так вирішать сенатори.