Про це йдеться в публікації німецької газети Welt.

Зокрема, цю ідею обговорювали на засіданні Військового комітету Євросоюзу у середу, 15 травня

За даними Welt, за можливість військових навчань на території України виступають Франція, країни Балтії та Східної Європи. Інші держави, зокрема й Німеччина, поки не визначились зі своєю позицією. Водночас Берлін просить звернути увагу на безпекові ризики. Зокрема й тому, що інструктори Європейського Союзу, які будуть проводити навчання в Україні, можуть стати цілями російських атак. Натомість Євросоюз поки не знає, як реагувати на їхню можливу загибель. Крім того, перенесення навчань саме в Україну потребує згоди парламентів країн.

Відомо, що до листопада 2024 року навчання для українських військових тривають у Польщі і Німеччині.

Раніше повідомляли, що союзники по НАТО поступово наближаються до рішення відправити в Україну свої війська. Їх використовуватимуть для навчання українських сил.

Відправлення військ НАТО в Україну: ідея Макрона викликала бурхливі дискусії в Європі

Французький президент Еммануель Макрон не виключив можливості відправлення західних військ в Україну. Ця заява Макрона викликала безліч дискусій у США та країнах Європи.

Більшість країн відкинули можливість виряджання солдатів. Але країни Балтії та Канада не виключили такої можливості.

Пізніше у Франції пояснили, що Макрон мав на увазі не пряме залучення західних армій до бойових дій, а, до прикладу, допомогу з розмінування чи навчання в Україні.