Замість кам'яної солі, на поличках залишились екзотичні види солі.

З полиць столичних магазинів зникла звичайна сіль. Про це почали писати кияни у соцмережах. Наразі на поличках залишились лише види екзотичної солі. Журналісти телеканалу “Київ” у ефірі програми “Київ. Newsroom” перевірили наявність кам’яної солі на поличках столичних супермаркетів.

Так, у Києві звичайної солі на поличках супермаркетів немає. Наразі на полицях залишились лише види екзотичної солі – морська, рожева, гімалайська та інші. Ціна за них стартує від 25  і до 100 гривень.

Кияни кажуть, що дефіцит солі їх не хвилює. “Сьогодні не бачив, не було. Але ще вчора, позавчора наче була. Мені не треба її, я ще кілька кілограм купив завчасно”, – пояснив киянин Іван. Інші кияни кажуть, що у сучасній ситуації з певними дефіцитами необхідно просто змиритися.

Крім того, відомо, що найбільший в Україні виробник солі “Артемсіль” знаходиться на Донеччині у місті Соледар. Наразі там точаться запеклі бої. Тому підприємство не може працювати на повну потужність та має певні проблеми з транспортуванням своєї продукції.

Проте виробники стверджують, що повного дефіциту солі не буде, однак доведеться перейти на морський продукт, що є цілком придатним для споживання в їжу. Однак екзотична сіль не підходить для консервації через велику кількість мінералів.

Фото: Фейсбук