З 1 серпня в Україні запрацюють дитячі табори у зеленій та жовтій карантинних зонах. Про це у вівторок на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

За його словами, табори у регіонах, які перебуватимуть у померенчевій і в червоній зонах, не працюватимуть.

28.07.2020 | Онлайн-брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції

Онлайн-брифінг з перекладом жестовою мовою міністра охорони здоров’я України Максима Степанова та заступника міністра з питань європейської інтеграції Ігоря Іващенка.

Опубліковано Міністерство охорони здоров'я України Понеділок, 27 липня 2020 р.

«Зелена зона – це загальнообов’язкові вимоги, які сьогодні є: не можна заходити у громадські будівлі без маски на обличчі, потрібно дотримуватися соціальної дистанції, потрібно мити руки й обробляти їх антисептиком, і одна людина на 5 квадратних метрів.

Жовта – це “буферна зона”, яка не дуже відрізняється від “зеленої” за обмеженнями, але стає попереджувальною. Червона – це найкритичніша, в якій закривається все, як у нас було в березні-квітні на території всієї держави», — пояснив на брифінгу головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Нагадаємо, раніше в МОЗ вирішили ділити регіони на різні карантинні зони залежно від рівня заповненості лікарень, кількості тестувань, і загальної динаміки захворюваності. Судячи з цих показників, Київ та область зараз входять до зеленої зони.

Нагадаємо, тиждень тому Віталій Кличко повідомив, що у Києві відновлюють роботу 6 муніципальних санаторіїв — зокрема, «Орлятко»«Лісова поляна» та «Ялинка».

Фoто: pixabay