Про це заявила заступниця голови КМДА Ганна Старостенко, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Місто не витрачає бюджетні кошти на організацію та облаштування новорічних локацій. У столиці цьогоріч не буде жодних масових святкувань. Зокрема розміщення ярмарок, фудкортів та атракціонів на головних площах країни не передбачено.

За словами Старостенко, біля головної ялинки заплановано встановити фотозону, де будуть розташовані кілька невеличких новорічних ялинок, прикрашених іграшками.

Кожен охочий зможе взяти іграшку собі на згадку, але перед цим зробити благодійний внесок на підтримку Збройних сил України.

Заступниця голови КМДА додала, що київські заклади культури теж долучаються до святкувань. Зокрема, комунальні театри у грудні презентують різноманітні новорічні вистави.

У музеях проведуть майстер-класи зі створення різдвяної атрибутики та дідуха, презентації українських стародавніх і сучасних колядок та ще багато різних мистецьких і благодійних проєктів. Бібліотеки теж не залишаються поза увагою: працівники організовують святкові флешмоби, благодійні акції, конкурси та майстер-класи для дітей.

Нагадаємо, у Києві проводять безплатні екскурсії до свята Миколая. Для того, щоб взяти участь, треба пройти реєстрацію на сторінці управління туризму і промоцій КМДА, та прийти в неділю до Контрактової площі на 11:30.