На якому етапі роботи в будинках на вулиці Чорнобильській, 9-А та на проспекті Валерія Лобановського, 6-А, сьогодні оглянув мер столиці Віталій Кличко, заступники голови КМДА, а також міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

У 27-поверховий будинок на проспекті Лобановського російська ракета влучила на третій день повномасштабної війни.

У будинку 126 квартир. Постраждали 16 помешкань. На сьогодні на об’єкті демонтували покрівлю, частину монолітного залізобетонного каркаса, відновили роботу двох пасажирських ліфтів. Наразі тривають унікальні роботи з влаштування монолітного залізобетонного каркаса будинку. Роботи завершать навесні наступного року.

16-поверховий житловий будинок на вулиці Чорнобильській, 9-А у Святошинському районі зазнав значних пошкоджень внаслідок потрапляння російської ракети 15 березня.

У будинку 126 квартир. 64 помешкання вигоріли повністю, 62 постраждали частково. Під час обстеження технічного стану будинку, експертизи виявили, що тримальні конструкції будівлі не пошкоджені. І будинок може бути відновлений.

На сьогодні на об’єкті підсилили залізобетонні конструкції, відновили вхід до будинку, проклали нові внутрішні електричні та сантехнічні мережі, привели до ладу квартири та місця загального користування. На фасаді виконують герметизацію швів та утеплення мінеральною ватою, встановили 80% вікон.

«На початку літа ми розпочали відновлювальні роботи в будинку на вулиці Чорнобильській. Будинок утеплять та відновлять за всіма сучасними стандартами. А також здійснять соціальний ремонт у квартирах», — пояснив Віталій Кличко та додав, що роботи планують завершити за два місяці.

Фото: Відкриті джерела