Про це в ефірі КИЇВ24 розповів інвестиційний банкір Сергій Фурса.

Якщо не буде американських грошей, то, скоріше за все, швидше рухатиметься питання з відсотками на російські заморожені активи. За минулий рік там назбиралося 4 млрд євро. Теоретично, поки що немає рішення, що цього року ми отримаємо ці гроші. Але якщо не буде допомоги США, то це рішення більш ймовірно з’явиться.

Він передбачив, що Україна отримає більше допомоги від Японії та Норвегії. На його думку, саме ці країни будуть так званою чарівною паличкою.

Те, що ми не перекриємо, – доведеться внутрішні резерви шукати. Це ліквідність банківської системи. Уряд, який володіє більшою половиною банків України, теоретично досить легко може збільшити обсяги розміщення ВВП на внутрішньому ринку.

Раніше повідомляли, що Сенат США наблизився до фінального голосування за законопроєкт про фінансування допомоги Україні та Ізраїлю.  У Сенаті пройшло успішне процедурне голосування, яке зняло останню перешкоду на шляху до остаточного розгляду цього нормативно-правового акта. Фінальне голосування за проєкт закону про допомогу Україні та Ізраїлю очікується найближчими днями.