Про це повідомляє Reuters.

У Сенаті пройшло успішне процедурне голосування, яке зняло останню перешкоду на шляху до остаточного розгляду законопроєкту. Фінальне голосування за проєкт закону про допомогу Україні та Ізраїлю очікується найближчими днями.

Документ передбачає виділення 61 млрд доларів для України, 14 млрд доларів для Ізраїлю у його війні проти ХАМАСу та майже 5 млрд доларів для підтримки партнерів в Індо-Тихоокеанському регіоні, включаючи Тайвань, для стримування агресії з боку Китаю.

Нагадаємо, Сенат Сполучених Штатів Америки на голосуванні заблокував законопроєкт про виділення фінансування на підтримку України, Ізраїлю та Тайваню та безпеку американського кордону. Детальніше про «епопею» навколо законопроєкту про додаткове фінансування читайте за посиланням. 

Згодом було прийнято рішення повторно переглянути законопроєкт стосовно фінансування допомоги, проте вже без міграційної реформи та безпеки кордону. Голосування відбулось у четвер, 8 лютого.

Тим часом Байден звинуватив Трампа у причетності до зриву голосування за додаткове фінансування. За словами президента США, Дональд Трамп дзвонив сенаторам із погрозами, аби ті не ухвалили законопроєкт.