Про це пише видання Reuters

Зазначається, що поїздка Зеленського буде зосереджена на спробах України здобути підтримку країн Глобального півдня у війні проти агресії Росії.

У матеріалі також згадується, що Зеленський сподівається скликати “всесвітній мирний саміт” і просуває мирний план, який базується на виведенні російських військ з України та визнанні її пострадянських кордонів 1991 року.

Київ намагався налагодити зв’язки з урядами країн Африки, Азії та Латинської Америки, але виявив, що його підтримка Ізраїлю суперечить позиціям деяких із цих країн.

Раніше ЗМІ припускали, що інавгурація Мілея може стати тлом для зустрічі Зеленського з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном для розв’язання розбіжностей щодо заявки України на членство в Європейському Союзі.

Нагадаємо, 7 грудня стало відомо, що Президент України Володимир Зеленський поїде до Аргентини на інавгурацію новообраного президента Хав’єра Мілея. Запрошення для Зеленського є «чітким жестом» у бік України, на тлі проміжної позиції щодо війни, яку до цього зайняла адміністрація чинного президента Альберто Фернандеса.