Про це заявив Володимир Зеленський в інтерв’ю таблоїду «The Sun».

Він заявив, що кривава бійня в Ізраїлі «була дуже великим бажанням» Росії, що РФ допомагала тренувати бойовиків ХАМАС. Зеленський наголосив, що Росія й Іран є партнерами.

Український президент вважає, що Володимир Путін свідомо «розпалює пожежі» по всьому світу, які ризикують вийти з-під контролю, якщо його не зупинити.

Все не просто… Україна сьогодні перебуває в центрі цих глобальних ризиків Третьої світової війни. І я дійсно думаю, що Росія буде тиснути доти, доки Сполучені Штати й Китай разом не скажуть їм дуже, дуже серйозно, щоб вони забиралися геть із території Росія зараз не відчуває, що весь світ проти неї.

Президент зазначив, що переконаний, що РФ готує нові конфлікти на Балканах. Зокрема, в Кремлі займаються вербуванням та підготовкою військового контингенту.

Ми справді думаємо, що вони готуються зараз на Балканах, вони роблять нові кроки. І ми думаємо, що вони намагаються підготувати або навіть навчити деяких людей. І я думаю, вони не закінчать. Ідея полягає в тому, щоб почати один конфлікт, розпалити нові пожежі… Я думаю, ідея (Росії) полягає в дестабілізації завдяки новим осередкам вогню.

Крім цього, Володимир Зеленський в інтерв’ю таблоїду «The Sun» також розповів, що Росія хоче усунути його з посади президента України до кінця 2023 року, для чого вигадала план дестабілізації під умовною назвою «Майдан-3». Президент заявив, що Москва прагне посіяти розкол в українському суспільстві, створюючи «хаос» всередині країни й, зрештою, усунути президента.