До України в четвер приїхали американські сенатори Ліндсі Грем і Річард Блюменталь, які представляють Республіканську та Демократичну партії США.

Пресслужба Офісу президента повідомила, що вони зустрілися з президентом Володимиром Зеленським.

Під час зустрічі Зеленський попросив їх підтримати рішення про надання Україні сучасних систем протиповітряної оборони. За його словами, це необхідна умова для відновлення навчання в школах.

“Для нас сьогодні завдання номер один, щоб до 1 вересня жінки з дітьми змогли повернутися в Україну, щоб діти могли піти до школи, щоб студентство не виїжджало й могло піти в університети. Для нас дуже важливо зробити дві речі – це відремонтувати школи, університети, а також мати потужну протиповітряну оборону”, – заявив президент.

“Ми звертаємося до вас передусім, щоб Конгрес підтримав Україну в питанні постачання систем сучасної протиповітряної оборони. Ми маємо забезпечити такий рівень безпеки неба, щоб наші люди не боялися жити в Україні”, – додав Зеленський.

Грем і Блюменталь, які були ініціаторами резолюції про визнання Росії спонсором тероризму, також розказали Зеленському, як просувається робота в цьому напрямі.

Фото: Відкриті джерела