Про це голова держави розповів у своєму вечірньому відеозверненні.

Щойно провів засідання Ставки. Командувачі з фронту та головком доповіли щодо ситуації на передовій — усі основні напрямки. Схід — Купʼянськ, Лиман, Мар’їнка, Авдіївка. Запоріжжя. Південь і, зокрема, наші дії в Херсонській області.

Він заслухав доповіді щодо постачання боєприпасів та зброї та заявив, що влада готує оновлені запити для комунікації з партнерами. Зеленський зауважив, що попереду — вагомий тиждень «саме з точки зору такої комунікації».

Також на Ставці доповідав керівник Служби зовнішньої розвідки України щодо ймовірних російських дій та міжнародної ситуації наступного року.

Аналізуємо всі можливі сценарії, і має бути наш, український сценарій на 24-й рік. Конкретні операції із цілком конкретним обґрунтуванням, які дадуть Україні теж цілком конкретні результати. Саме під таку конкретику має бути розраховано все, що необхідно нашій державі, нашим бригадам.

Крім того, на засіданні обговорили питання щодо мобілізації.

Всі в Україні розуміють, що в цій сфері потрібні зміни. І це питання не просто про кількість тих, хто може бути мобілізований. Це питання про терміни – і для кожного, хто зараз у війську, для демобілізації, і для тих, хто прийде у військо. І це питання про умови. Це комплексні речі, які мають опрацьовувати військове керівництво та Міністерство оборони і які мають бути представлені Ставці для затвердження. Сьогодні були деякі пропозиції – я чекаю на комплексні рішення.