Про це повідомляє власник велопрокату Олексій Кушка у Facebook.

«Представляємо вам на «дошці пошани» наших співвітчизників: Ярослав, Коля, і Міша. Так, це місцеві хлопчики, які вчора вночі перекинули через забор та поламали прокатні велосипеди Bikenow у парку «Молодіжному», що на Троєщині, заважали людям спати. На відео чутно, як вони говорять про те що накоїли, і видно «результати» хуліганського вчинку», –  пише Кушка.

Продовження історії по парку Молодіжному.Представляємо вам на "дошці пошани" наших співвітчизників : Ярослав, Коля, і…

Опубліковано Oleksii Kushka Четвер, 23 липня 2020 р.

За словами Кушки, після виявлення порушників  відео, фото, телефонні номери передані до Деснянського управління поліції. Компанією хлопців написана відповідна заява.

«Хуліганів, які розкидали та пошкодили велосипеди у парку «Молодіжний» на Троєщині було доставлено у відділ поліції. Їм була роз’яснена суть правопорушення. Хлопчики готові понести відповідальність, в тому числі фінансову, розуміють свій вчинок, і вибачаються. Кажуть, що їм соромно», – повідомляє чоловік у Facebook.

Хулігани проти суспільства. (ч. 3)Дякуємо Поліція Києва (Деснянське управління поліції) за якісну роботу. Хуліганів,…

Опубліковано Oleksii Kushka Четвер, 23 липня 2020 р.

 

«Також маю надію, що такі методи суспільного виховання допоможуть іншим не робити дурниць, мати цей випадок в голові за приклад, «як не треба», і тим паче не зловживати спиртними напоями, якщо не вміють себе контролювати і культурно відпочивати. Закликаю всіх співгромадян допомагати разом виховувати сучасне, розумне, євпропейське суспільство», – додає автор посту.

Нагадаємо, 15 велосипедів зламали й розкидали у парку на Троєщині.Це приватна велостанція, з якої кожен охочий може взяти двоколісний за символічну плату. Та вночі проти середи її зруйнували вандали, завдавши збитків орієнтовно на 25 тисяч гривень. Поламаний транспорт уже замінили новим.