Данііл Фролкін приїхав в Україну з депресивного містечка Рубцовськ західного Сибіру.

Двадцятирічний окупант Данііл Фролкін стратив пострілом в потилицю жителя Київщини. Розшукати вбивцю вдалося через численні селфі на вкраденому їм телефоні, йдеться в розслідуванні «Слідство.Інфо».

Місцевий житель села Андріївка, що на Київщині, Ігор Єрмаков потрапив у полон рашистів через фото російської техніки на телефоні. Кілька днів його катували, але згодом, 2 березня, Фролкін притягнув його до трансформаторного стовпа, поставив на коліна і вистрілив у голову.

Повідомляється, що Фролкіна немає в списках 64-ї мотострілецької бригади (бучанських катів), які опублікувала українська розвідка. Знайти його вдалося через зухвалі селфі, які він зробив на вкраденому у двох пенсіонерів телефоні. Перед втечою рашист викинув телефон, але його вдалось знайти. Вбивцю впізнав сусід страченого, який став свідком вбивства.

Фролкін на фото праворуч

Завдяки селфі, вдалося ідентифікувати особу й місце проживання ката. Фролкін родом з депресивного містечка Рубцовськ західного Сибіру.

Виріс у злиднях, невдовзі після школи пішов до армії. В Україну 20-річний Фролкін приїхав “вбивати бандерівців і Зеленського”, як він хвалився місцевим“,– коментує у своєму Фейсбуці один з авторів розслідування Дмитро Реплянчук.

Фото: «Слідство.Інфо»