А також Молдови та Грузії.

Європейська комісія лише наприкінці червня зможе представити усне оновлення про те, як Україна виконує поставлені умови для членства у Євросоюзі. Про це повідомляє брюссельський кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк у Twitter.

«Усне оновлення» про те, як йдуть справи України, Молдови та Грузії на їхньому шляху до вступу в ЄС, швидше за все, з’явиться наприкінці червня, за моїми припущеннями, близько 21 червня. У Верховної ради України буде достатньо часу, щоб ухвалити ключові законодавчі пакети», – написав Йозвяк.

Зазначимо, що проміжний звіт щодо виконання умов для членства України в Євросоюзі наша країна очікувала отримати вже у травні.

Пізніше її представлення знову перенесли на кінець місяця.

Тим часом, глава уряду Італії виступає за прискорення надання членства України в ЄС. І ще минулоріч українська мова отримала статус майбутньої мови Євросоюзу.

Також Європейський союз у межах щорічного пакета макрофінансової допомоги Україні надав ще 1,5 мільярда євро. Відомо, що загальна сума гуманітарної допомоги Україні від Євросоюзу за час війни становитиме понад 600 мільйонів євро.

Фото: ілюстративне