Триповерховий маєток на Трухановому острові між Пішохідним та Подільським мостами може належати екс-нардепу Олегу Немировському та Вадиму Копилову, екс-голові правління «Нафтогаз України». Про це повідомляє Obozrevatel.

Видання пише, що землю, на якій стоїть будинок, Київрада передала в оренду компанії «Світ природи». Її у 2003 році заснувала Наталія Волуйко, яку журналісти називають наближеною людиною Немировського (за іншими даними – його колишня помічниця), та ТОВ «Будівельний союз», власницею якого є Марина Ленінг, дружина Копилова. Видання припускає, що фактично компанією «Світ природи» володіють Немировський та Копилов.

Нагадаємо, передати цей будинок «Світу природи» Київрада збиралася ще у 2016 році, але зробила це лише в лютому 2020-го. Підпис під розпорядженням поставив особисто міський голова Віталій Кличко.

У вересні прокуратура Києва буде оскаржувати це рішення — ми повідомляли про це раніше. У відомстві вважають, що орендатор порушив вимоги Земельного та Водного кодексів України, побудувавши на цій землі нежитлові будівлі та гаражні бокси (власником цього майна також є компанія «Світ природи») і відгородивши територію від людей. За законом це берегова територія, яка не може забудовуватися в такий спосіб і не може бути обмежена, а до берега повинні мати доступ усі охочі.

Фото: прокуратура києва