Зокрема,  медична журналістка Дарина Даниленко вважає, що такі  заклики матимуть зворотний ефект для людей з депресією.

«Якщо ми вже живемо в країні, де рішення часто приймаються після постів у фб, то я дуже хочу, щоб цей крінж зняли терміново. Терміново, бо якщо цей меседж потрапить цільовій аудиторії, то її дії будуть прямо протилежними до того, що написано маленькими буквами. Я просто не розумію, ну як в країні, де так багато болю, можна бути такими жорстокими один до одного», –   зазначила вона.

Її підтримали й інші колеги. Так, медична редакторка громадської організації “INSCIENCE” Наталя Бушковська написала, що побачивши такі написи, «люди, які перебувають у гострій стадії горя, не будуть розглядати плакат уважно, щоб дочитати до пропозиції зателефонувати  і набирати ці номери».

Яніна Соколова у відповідь на критику пояснила,  що цю кампанію розробляли разом із психологами, а рекламу створювали на основі запитів від власної спільноти.

Згодом Соколова вибачилася перед усіма, «у кого така ідея викликала зворотну від бажаного реакцію».

«Я ще раз перепрошую тих, кого ми поранили своєю рекламою. І хочу, аби ми виправили цю помилку. Борди та сітілайти будуть … замінені бордами, які ми робитимемо на основі ваших ідей і пропозицій. Це, напевно, буде перша реклама психологічної допомоги, яку створили самі українці», — написала Соколова у соцмережах.

Вона закликала своїх прихильників у фейсбуці запропонувати написи на плакатах, які, на їхню думку, були б доречнішими.