Керівника столичного «Будинку милосердя» Олексія Кучапіна знайдено мертвим. Про це повідомив офіційний сайт Нацполіції Києва.

Правоохоронці прямо не називають імені загиблого, але дають посилання на повідомлення кількаденної давності про зникнення Кучапіна.

Тіло чоловіка знайшли у квартирі в Дніпровському районі столиці.

«Під час попереднього огляду тіла криміналісти не виявили зовнішніх ознак насильницької смерті. Остаточну причину смерті буде встановлено після проведення судово-медичної експертизи», — повідомили правоохоронці.

До кримінального провадження за частиною 1 статті 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу, яке було відкрито за фактом зникнення, правоохоронці додали нову кваліфікацію – «природня смерть».

Про зникнення Олексія Кучапіна ми інформували 20 липня. Чоловік повідомив рідним, що їде з Києва до Дніпра, виїхав із дому на Лісовому проспекті у столиці і більше не виходив на зв’язок. Товариші Олексія пізніше повідомили, що протягом останнього часу він займався «розслідуванням продажу дітей на експорт».

Перед зникненням Олексія Кучапіна його акаунти з невідомих причин були видалені з усіх волонтерських груп, так само перестав працювати сайт київського «Будинку милосердя», засновником якого був волонтер.

Фото: Facebook