Полігон, який атакували наші Збройні сили знаходиться у селі Трудівське, Донецької області. Всього за 27 кілометрів від лінії фронту.

Про це написала російська служба BBC, яка стверджує, що нібито що удар завдали вдень 20 лютого. В результаті атаки було знищено щонайменше 65 окупантів, а кількість «трьохсотих» вимірюється десятками.

Стрільбище, по якому прилетіло, використовувався 39-ю окремою гвардійською мотострілецькою бригадою сухопутних військ Росії. У цей момент російські військовослужбовці вишикувалися і чекали на прибуття командувача генерал-майора Олега Мойсеєва, командира 29-ї армії.

До речі, нещодавно про «подвиги» Мойсеєва зняли цілий матеріал, і не хто-небудь, а найкращий пропагандист РФ — Соловйов.

Однак, тепер російські ресурси не розуміють, як можна було скупчити таку кількість людей неподалік фронту. І, мовляв, генерал-майору за цей вчинок нічого не буде, адже в інфополі його захищатиме Соловйов.

Російські «воєнкори» пишуть:

«Це саме він влаштував це шикування для показухи, він згубив хлопців!»… «У нас знову «прильот» по полігону. Вивели людей в очікуванні великого командира. Що цікаво, командир не приїхав!». 

Ну і в інших постах Мойсеєва називають «штабним упирем» і так далі.

Також зазначалося, що, імовірно, удару було завдано трьома ракетами РСЗВ Himars.