Про це в етері КИЇВ24 розповів політтехнолог Олег Постернак.

Дійсно, це указ про звільнення Залужного, а не про відставку, як особисте бажання Залужного. Це важлива деталь. Якщо тільки не буди фабула якоїсь політичної історії. Надто багато суперечливих оцінок. Багато хто гріє руки навколо нового політичного кумира. Якісь плани на третій Майдан, і т.п.

Олег Постернак вважає, що Валерій Залужний буде робити наперекір певним “передбаченням” деяких політичних сил.

Треба розуміти, що Валерій Федорович Залужний – людина військова, людина яка віддана державі. Головне зараз питання, яке для себе майбутнє він обере. Мені серце підказує, що він не буде потрапляти в ті очікування, які дуже кортить деяким політичним силам. Що він ніби то почне критикувати Зеленського, збирати навколо себе певні політичні кола. 

Нагадаємо, ввечері четверга, 8 лютого, Зеленський повідомив про рішення звільнити з посади головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного. Натомість новим головнокомандувачем Збройних сил України був призначений Олександр Сирський.

Також, не дивлячись на зміну головкома ЗСУ Сполучені Штати Америки продовжать працювати з Україною і після звільнення Валерія Залужного.